KAMEŇ A SPOLOČNÍCI
KAMEŇ A SPOLOČNÍCI

Trochu filozofie ...

Naša spoločnosť bola založená v roku 1993. Dnes sme už hrdí na to čo sme vybudovali, ale vždy si uvedomujeme, že nikto nie je dokonalý. Stále sa máme čo učiť, aby sme mohli aj v budúcnosti uspokojovať čoraz náročnejšieho zákazníka. Začínali sme keď u nás nebol internet ani mobilná komunikácia. Ponuka konkurencie aj informačné technológie, ktoré sú dnes v otázke možností skoro nevyčerpateľné nás tiež nútia sa zlepšovať. Kontakt s odborným personálom a skutočným tovarom však bude aj naďalej najpreferovanejším spôsobom, akým budú ľudia aj v budúcnosti nakupovať. Dnes> už aj my môžeme s priamou podporou firmy STIHL obchodovať so zákazníkmi aj z pohodlia domova cez internet. Toto je najväčšia zmena od vzniku našej spoločnosti. Ďalšia> postupná zmena je, že ak STIHL bol v minulosti spojený s predstavou profesionálnej motorovej píly, dnes je toto spojenie rozšírené aj na toho najskromnejšieho domáceho majstra či záhradníka, v ponuke sú zariadenia so spaľovacím motorom, elektrické, ale samozrejmosťou sú aj akumulátorové stroje pre dennodenné použitie či oddych pri práci.

Naďalej kladieme dôraz na vzdelávanie , servisné vybavenie a súčiastkovú základňu tak, aby sme mohli v čo najkratšom čase vykonať aj tie najzložitejšie opravy a to samozrejme v najlepšej možnej kvalite.
Ak sa chcete správne rozhodnúť pri obstarávaní domáceho alebo profesionálneho náradia, či už kategórie lesného alebo záhradného resp. komunálneho zamerania, potom si určite nájdite čas okrem študovania na sieti aj na návštevu nášho obchodu a skúste si vec vyskúšať v ruke. Táto skúsenosť tisícročia funguje spoľahlivo, aj v dobe virtuálnej reality. Veď ako najspoľahlivejšie oddeliť fikciu od skutočnosti ako tým že sa jej dotknete?
To čo ponúkame je dlhoročná tradícia , výsledky výskumu v praxi, zázemie a skutočné praktické skúsenosti. Opierame sa o takých gigantov, ktorí v každej dobe predstavujú špičku a zároveň opäť myslia na budúcnosť.
Od vzniku sme špecializovanou spoločnosťou. Zaoberáme sa predajom a servisom zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajiny. Od viacerých značiek sme veľmi rýchlo prešli výlučne k značke STIHL, ktorej súčasťou je aj VIKING. S ponúkanou technikou sami vykonávame služby, veľmi presne preto poznáme praktickú stránku použitia našej techniky. Snažíme sa vždy nájsť to najvhodnejšie riešenie potrieb akéhokoľvek potenciálneho zákazníka. Tým, že neustále s technikou pracujeme a vzdelávame sa v oblasti servisu, ponúkame našim zákazníkom len overené a nie len teoretické riešenia. Vždy sa snažíme čo najskôr predstavovať v našom obchode novinky z produkcie STIHL a tým šetríme čas našim zákazníkom, ktorí sa môžu u nás stretnúť s technikou, ktorá veľakrát ešte nie je uverejnená v katalógoch, či iných médiach. Máme takmer kompletnú ponuku z katalógu STIHL, máme a neustále rozširujeme obrovskú základňu náhradných dielov, ktoré STIHL vyrába 10 rokov od skončenia výroby každého modelu. Nie sme teda pre náš servis nútení objednávať diely až po diagnostikovaní závad, ale môžeme tvrdiť, že všetky diely do skladu objednávame, až keď sa minú. Naši zákazníci tak šetria drahocenný čas pri objednávaní dodatočne. Žiadny tovar pre nás nie je sezónny a tak je tu k dispozícii po celý rok.

Od roku 2005 sa zaoberáme predajom a servisom profesionálnych kosačiek SCAG na kosenie všetkých druhov trávnikov. Tak ako STIHL predstavuje No.1 vo vývoji a výrobe segmentu, podobne SCAG predstavuje absolútnu špičku v oblasti profesionálnej techniky na kosenie trávnikov.
Snahou našej firmy je ponúkať tovar hlavne v našej predajni, tak ako aj všetky služby s tým spojené, preto Vás srdečne pozývame na prehliadku skutočného tovaru do našej prevádzky, kde už viac ako 20 rokov na ulici Dukelských hrdinov 13 vo Zvolene nepretržite ponúkame naše služby v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod. s obedňajšou prestávkou od 12.00 do 13.00. Ak ale preferujete pohodlie súkromia, potom prejdite na stránky STIHL a môžete pokračovať v e-shope.

My sa tešíme na Vašu návštevu!

Naše hlavné činnosti...

- predaj a servis lesnej, záhradnej a komunálnej techniky STIHL,VIKING,SCAG
- služby v oblasti lesnej, záhradnej a komunálnej oblasti a to najmä
- kosenie trávnikov , údržba drevín, výruby vegetácie , regenerácia zelene
- rizikové výruby, likvidácia burín, upratovanie exteriérov, zimná údržba

KAMEŇ A SPOLOČNÍCI

Optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a viac
© 2008 KAMEŇ A SPOLOČNÍCI • design ELPO • hosting BESTWEB