KAMEŇ A SPOLOČNÍCI
KAMEŇ A SPOLOČNÍCI

Čistenie

Od roku 2007 poskytujeme služby jednoduchej zimnej údržby komunikácií a priestorov.
Dokážeme odhŕňať sneh traktorom John Deere so snehovou radlicou a toto zariadenie je použiteľné na veľké plochy alebo bežné komunikácie kde sa odhŕňa niekoľko pásov snehu. Pre menšie priestory používame menší mechanizmus Egholm s radlicou a posýpacím zariadením a toto zvládne aj malé parkoviská resp. areály firiem či uzavretých obytných komplexov. V prípade potreby vieme nasadiť snehovú frézu.

Navyše po zime treba priestory znovu vyčistiť . Premenou nastavby zmeníme zimnú výbavu na letnú s ktorou dokážeme zametať a vysávať akýkoľvek pouličný neporiadok alebo zvyšky zimného posypu.

Vysávať dokážeme okrem bežných voľne prístupných priestorov aj napr. podzemné garáže s malou výškou stropu alebo stiesnené priestory s malou šírkou.

Upratujeme v pravidelnom režime alebo aj nárazové akcie po oslavách či zhromaždeniach.

V prípade problémov so spadaným lístím v jesennom období, pomocou ručnej mechanizácie zabezpečíme sfúkanie alebo povysávanie lístia a jeho následné legálne recyklovanie. Poradíme si v malých stiesnených priestoroch, ale aj na veľkej ploche s veľkým množstvom odpadu.

KAMEŇ A SPOLOČNÍCI

Optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a viac
© 2008 KAMEŇ A SPOLOČNÍCI • design ELPO • hosting BESTWEB